Отзывы

Real Health
Спасибо, нам приятно улучшать Ваше здоровье и жизнь!

Виктория
Спасибо за Ваше внимание к деталям в здоровье, профессионализм врача!!! Самочувствие значительно улучшилось после приема назначенных препаратов, не многие врачи так разбираются в том, что полезнее для здоровья! И главное - без побочных эффектов и все натуральное, а то раньше одно лечила, а другое калечила, особенно проблемы после приема антибиотиков возникали. Теперь знаю - буду консультироваться у Вас!!!

Світлана
Постійно використовуємо таблетки часнику сім'єю для профілактики грипу та ГРВІ, а якщо відчуваємо перші ознаки простуди - часто достатньо двох таблеток зразу прийняти з натуральним вітаміном С цієї ж компанії - на наступний день повністю здорові знову! Особливо взимку завжди є в домашній аптечці. Дуже зручний часник дітям, бо не пече, та тим людям, у кого не повинен викликати печію та подразнення шлунку й неприємну реакцію жовчних шляхів, бо розсмоктується в кишківнику, таблетки в оболонці з хлорофілу.

Real Health
Спасибо за Ваше доверие и тщательность выполнения всех рекомендаций врача, которые строят Ваше здоровье крепким и жизнь приятной! Мы ценим Вас! Работаем для вас!

Олександр
Дякую Вашому лікарю, вже давно нас консультує, дійсно багато знає! За кілька місяців пиття структурованої води по призначеній схемі перестала боліти голова, вже нема проблем з тиском в мене та дружини (а до того були щотижня болі) та перестали повторюватись приступи. А також зникла біль у хребті, спині у нас обох!!!, без болю вже 1,5 року, а раніше доводилось платити за курси масажу кожні пів року, що давало нетривалий результат!

Лариса Петровна
Первые дни питья структурированной воды начала часто посещать туалет - из кишечника выводится, видимо, то, что раньше не могла вывести разными чистками, чувствуется улучшение общего самочувствия, легкость в теле. Буду продолжать пить по схеме, как рассказала Ваш доктор, пока что приятные впечатления избавления от токсинов в организме )))

Олена
Дуже сподобався несподівано швидкий ефект від цього кальція (про Супер дрібний біо кальцій «Хуа Шен», розділ Нанотехнології)! В мене почались мимовільні скорочення м'язів щоки під оком,досить сильні, підряд разів 10-15, і я швидко повну ложечку кальція (з упаковки до кальція) поклала під язик - і ОДРАЗУ Ж ЗНИКЛИ СУДОМИ!!! Як тільки доторкнувся кальцій слизової рота! Я навіть не встигла як зазвичай взяти ковток води розчинити порошок. Чесно кажучи, зробила так не очікуючи ефекту, принаймні настільки швидкого, а приємно здивувалась! Тепер знаю, що цей вид кальцію буде як "швидка допомога", а не тільки для щоденного вживання. Дякую за Ваш магазин й професійні консультації лікаря, детальні пояснення!